Bükfürdő, Répce H171 - 8 denní Relax, Maďarsko, Západní Maďarsko, Bükfürdõ, 13.1.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128404165

Bükfürdő, Répce H171 - 8 denní Relax

Maďarsko » Západní Maďarsko » Bükfürdõ

, Hotel starstarstar

LM


Bükfürdő, Répce H171 - 8 denní Relax

Termín:

13.1.2018 - 20.1.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

10 650 Kč  -15 %
9 100 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
hotel je situován v tichém klidném prostředí v centru městečka Bükfürdő, je obklopen listnatými stromy a propojen krytou vyhřívanou chodbou s místními lázněmi a aquaparkem.

Výlety: zámek Szapáry, historická města Šoproň a Kőszeg, jedno z nejhezčích historických městeček Maďarska, nebo Szombathely, místo obývané od dob Římanů, kde se nachází svatyně bohyně Isis.

Služby a vybavení: restaurace, drinkbar, Wellness ostrov (bazén na plavání, perličková koupel, jacuzzi, sauna, parní lázeň), solárium, kadeřník, kosmetika, pedikúra, manikúra, masáže, společenská místnost, obchod s dárkovými předměty, telefon, telefax, Internet, trezor, v blízkosti se nachází i golfové hřiště, tenisový kurt, bowling, hřiště na košíkovou, kopanou, volejbal a kuželková dráha, stolní tenis.

Lázeňské služby: pitná kúra, lékařské prohlídky, ucelené léčebné kúry, hydroterapie, elektroterapie a fyzioterapie, zdravotní gymnastika, masáže, laser, bahenní zábaly parafango, ultrazvuk.

Termální lázně: Léčivá voda o teplotě 58°C má mimořádně vysoký obsah železa, je to charakteristická zemito-vápenitá voda s konstantním podílem vápníku, hořčíku a hydrogenuhličitanů. Při koupelové léčbě je vhodná pro léčení poruch pohybového ústrojí, pro poúrazovou terapii a pro léčení nemocí páteře. Jako pitná kúra je doporučována v případech překyselení žaludku a zažívacích potížích.
Komplex má 27 bazénů s celkovou vodní hladinou větší než 5100 m2. Voda v léčebných bazénech má teplotu 32-38°C, teplota vody v plaveckých bazénech je mezi 26 a 28°C, pro děti jsou zde brouzdaliště, ve kterých se mohou cákat v naprostém bezpečí. Je zde i komplex skluzavek dostupných zdarma, sportovní hřiště (plážový volejbal, plážová házená, nohejbal, badminton, plážový fotbal, streetball, stolní tenis), pro občerstvení je zde několik restaurací a snack-barů.

Uzavřené parkoviště.
Ubytování
Velmi pěkně zařízené 2lůžkové pokoje a apartmány s vlastní koupelnou, WC, TV a minibarem. Možnost přistýlky či nekuřáckých pokojů.
Strava
snídaně - formou bufetových stolů, oběd, večeře – formou bufetových stolů.
Zájezd zahrnuje
7x ubytování, 7x polopenzi (snídaně a večeře formou bufetu), neomezené používání hotelového Wellness (krytý bazén s normální vodou, whirlpool, vířivka, parní lázeň, finská a infra sauna), 7x celodenní vstup do termálních lázní Bük (krytá i venkovní koupací část), účast na sportovních programech, zapůjčení županu, WiFi v hale, parkování.
Zájezd nezahrnuje
Na místě se hradí Lázeňský poplatek: 2,-€/ osoba / noc., Děti zdarma hradí na místě vstup do lázní ca 4,5 € / den., Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za osobu 18 - 70let / 8 dní (240 CZK), Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za dítě do 17,99let / 8 dní (200 CZK), Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za osobu nad 70+ let / 8 dní (440 CZK), Balíček Evropa B cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za osobu 18 - 70let / 8 dní (280 CZK), Balíček Evropa B cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za dítě do 17,99let / 8 dní (240 CZK), Balíček Evropa B cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za osobu nad 70+ let / 8 dní (480 CZK)
Slevy
Dítě (ve stejném pokoji s rodiči) 0 až 3 let zdarma., Dítě 3 - 12 let na přistýlce viz uvedená dětská cena.
Pořadatelem tohoto zájezdu je APEX TOUR s.r.o., IČ 26018268.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK