Hluboká a Třeboň, Česká republika, Jižní Čechy, 28.4.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 129117692

Hluboká a Třeboň

Česká republika » Jižní Čechy

,Hluboká a Třeboň

Termín:

28.4.2018 - 28.4.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
590 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Jak probíhá cesta autobusem:

Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná z Ostravy kolem 3:30 - 4 hod. ranní a končí v Brně kolem 7. hod. ranní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

Program:

navštívíme zámek Hluboká a prohlédneme si město Třeboň. Po příjezdu do Hluboké nad Vltavou následuje prohlídka romanticko-gotického zámku Schwarzenbergů, jehož součástí je rozlehlý park, jízdárna a galerie. Prohlídka reprezentačních pokojů trvá přibližně hodinu a zahrnuje ranní salon, čítárnu, kuřácký salon, malou a velkou jídelnu, knihovnu spolu s osobními pokoji kněžny Eleonory a expozici zbraní – předsíň zbrojnice a zámeckou zbrojnici. Stěny a stropy interiérů jsou bohatě zdobeny dřevořezbami a obloženy ušlechtilým dřevem. Procházka parkem. Poté následuje odjezd do Třeboně, centra jihočeského rybníkářství. Krásné starobylé město bylo vybudováno okolo zámku, posledního sídla Rožmberků. V Třeboni se projdeme městským centrem, zámeckým parkem kolem rybníka Svět, individuálně možnost navštívit státní zámek Třeboň. Ve volném čase nezapomeňte na ochutnávku třeboňského kapra v některé z místních restaurací.

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu z Hodonína, Břeclavi a Brna, průvodce v autobuse, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

příplatky za nástupní místa - Kyjov 50 Kč, Uherské Hradiště a Kroměříž 150 Kč, Zlín, Přerov, Prostějov a Olomouc 200 Kč, Frýdek-Místek a Ostrava 400 Kč. vstupy.

Vstupné zámek Hluboká:

Okruh reprezentační pokoje: dospělí 190 Kč, děti, studenti a senioři nad 65 let, studenti s ISIC a držitelé ZTP 140 Kč, děti do 6 let zdarma.

Vstupné zámek Třeboň:

Okruh Rožmberské renesanční interiéry: dospělí 100 Kč, děti, studenti a senioři nad 65 let 70 Kč, děti do 6 let zdarma.

Pokoje
Sedadlo 1+0
Cena zahrnuje
autobusovou dopravu, průvodce v autobuse.
Cena nezahrnuje
příplatek za nástupní místo, vstupy.
Poznámka
Prosím, dodržujte instrukce a pokyny průvodce během zájezdu, domluvené časy a místa srazu. Nedodržením daných pokynů vám zaniká nárok na kompenzaci dodatečných nákladů ze strany CK.
Pořadatelem tohoto zájezdu je TVARBET MORAVIA, a.s., IČ 13690558.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK