Za krásami Průhonického parku, Česká republika, 19.5.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 132521233

Za krásami Průhonického parku

Česká republika

, VlastníZa krásami Průhonického parku

Termín:

19.5.2018 - 19.5.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -2 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
390 Kč ()


Popis
Průhonický park byl založen r. 1885, je to národní kulturní památka a památka UNESCO vrcholné přírodně krajinářské dílo na evropském kontinentu o rozloze 250 ha. Park tvoří cenná sbírka domácích i cizokrajných dřevin - kolem 1600 druhů. Výjimečná je sbírka zhruba 8000 kusů rododendronů ve 100 druzích. Součástí parku je i Botanická zahrada CHOTOBUZ. Dopoledne si projdeme zámecký park u zámku v Průhonicích a navštívíme i DENDROLOGICKOU ZAHRADU, 80ti hektarovou zahradu, při níž se Vám zatají dech nad rozmanitostí přírody. Kromě rododendronového lesa uvidíte 15 druhů borovic, živé ploty různých tvarů a výšek, pivoňky, růže, pnoucí dřeviny, vrboviště s více než 100 taxony, vlhkomilné rostliny, leknínový rybníček, zakrslé jehličnany atd. Dendrologická zahrada ukazuje použití různých taxonů dřevin v sadovnické kompozici a vychází z odkazu Silvy Taroucyho.
Stravování
vlastní
Doprava
zájezdový autokar

ODJEZD v ranních hodinách: cca 07:30 hod.
Nástupní místa: Rakovník, Nové Strašecí, Kladno
PŘÍJEZD Rakovník: cca 19:00 hod.
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, pojištění při dopravě, parkovné, silniční a dálniční poplatky, technický průvodce, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
vstupné
Pořadatelem tohoto zájezdu je ROTERA s.r.o., IČ 27377857.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality. Pracovní doba Po-Pá 9:00-17:00 hod.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK